Villa Forest Ohrid

Βασικές ανέσεις

  • Πισίνα

  • Αθλητικές δραστηριότητες

  • Φαγητό/Ποτό

  • Κλιματισμός

  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Τοποθεσία

    Zaliv Kostiju απέχει σχεδόν 3 χλμ. από το Villa Forest Ohrid Peštani 45 τ.μ.

    Το κέντρο της πόλης απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο. Το Μουσείο Bay of Bones απέχει επίσης περίπου 10 λεπτά οδικώς από αυτό το διαμέρισμα.

    Το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας.

    Το διαμέρισμα διαθέτει ηλεκτρικό βραστήρα. Οι επισκέπτες του Villa Forest Ohrid μπορούν να ασχοληθούν με διάφορες αθλητικές δραστηριότητες, όπως πεζοπορία. Οι επισκέπτες είναι ευπρόσδεκτοι να χαλαρώσουν στη βεράντα.

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 23:59
    Check-out: από 08:00 έως 11:00

    Δωμάτια στο Villa Forest Ohrid Peštani

    Το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας.

    Άφιξη
    Αναχώρηση
    Επισκέπτες
    2 επισκέπτες

    Ενήλικες:

    2

    Παιδιά:

    0
    Villa Forest Ohrid Peštani Δωμάτιο φωτογραφία Villa Forest Ohrid Peštani Δωμάτιο φωτογραφία Villa Forest Ohrid Peštani Τουαλέτες φωτογραφία
    Διαμέρισμα με ένα υπνοδωμάτιο

    Μέγεθος: 30 μ²

    Τύπος κρεβατιού: 2 μονά κρεβάτια

    Περισσότερες πληροφορίες +
    Villa Forest Ohrid Peštani Τουαλέτες φωτογραφία
    Διαμέρισμα με ένα υπνοδωμάτιο

    Μέγεθος: 45 μ²

    Τύπος κρεβατιού: 2 μονά κρεβάτια

    Περισσότερες πληροφορίες +

    Η τοποθεσία του Villa Forest Ohrid Peštani

    Αξιοθέατα
    Καταπληκτικά εστιατόρια
    Μεταφορά

    Τα σχόλια των πελατών του Villa Forest Ohrid Peštani

    Εδώ θα βρείτε σχόλια που δημοσίευσαν οι χρήστες μας σ' αυτόν τον ιστότοπο

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.

    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Προσπαθήστε ξανά.

    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Νόμισμα
    • USD Δολάριο ΗΠΑ
    • EUR Ευρώ
    • GBP Λίρα στερλίνα
    • AUD Δολάριο Αυστραλίας
    • CAD Δολάριο Καναδά
    • BRL Ρεάλ Βραζιλίας
    • CNY Γουάν Κίνας
    • CZK Κορόνα Τσεχίας
    • DKK Κορόνα Δανίας
    • HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ
    • ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ
    • JPY Γεν Ιαπωνίας
    • MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας
    • NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας
    • NOK Κορόνα Νορβηγίας
    • PLN Ζλότι Πολωνίας
    • RON Νέο λέου Ρουμανίας
    • RUB Ρούβλι Ρωσίας
    • SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας
    • SGD Δολάριο Σιγκαπούρης
    • ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής
    • KRW Νοτιοκορεατικό γουόν
    • SEK Κορόνα Σουηδίας
    • CHF Ελβετικό φράγκο
    • TRY Τουρκική λίρα
    • UAH Χρίβνια Ουκρανίας
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Μπατ Ταϊλάνδης
    Επιλογή γλώσσας
    Δείτε τις καλύτερες διαθέσιμες προσφορές
    Εισάγετε ημερομηνίες για να δείτε τις τιμές
    Άφιξη
    Αναχώρηση
    Επισκέπτες
    2 επισκέπτες

    Ενήλικες:

    2

    Παιδιά:

    0
    Villa Forest Ohrid Peštani